• Reklama
NAJLEPSZA SIE膯 KOM脫RKOWA? SPRAWD殴>>

LG L5 e610 - Zmodowany soft v20c - Problemy z wgraniem

W jaki spos贸b zmodowa膰 Swifta i inne przydatne tutoriale.

LG L5 e610 - Zmodowany soft v20c - Problemy z wgraniem

Postprzez Bodzis艂aw » 07 Mar 2016, 18:14

Witam, jestem u偶ytkownikiem od kilku dobrych lat telefonu LG Swift e610. Mia艂em przez niego wiele nerw贸w, jednak nie mam mo偶liwo艣ci w tym momencie zmiany telefonu, przede wszystkim muli si臋 na ka偶dym kroku, jest po roocie (aktualnie korzystam z apki seeder, ale to tak na prawd臋 nic nie daje). Pr贸buj臋 wgra膰 soft v20c zmodowany (tutaj link: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2270886). Znalaz艂em temat dotycz膮cy tego softu na tym forum, jednak mam pewne problemy. W tym temacie: fw-rom-l5-f165/zamulony-l5-t23208.html s膮 linki do tych wszystkich soft贸w, jednak kuba3351 poleci艂 spr贸bowa膰 v2 kdz (Niestety mam z tym problem, gdy偶 link do tego v2 kdz nie dzia艂a). Spr贸bowa艂em wi臋c z v1 kdz a potem jak pisa艂 kuba, zaktualizowa膰 go do 3.4 przez recovery. Generalnie zrobi艂em tak:
1. Wgra艂em tego bootloadera (kto艣 tam pisa艂, 偶e mo偶na po wgraniu go zainstalowa膰 odrazu 3.4, ale moje pr贸by nie odnios艂y sukcesu)
2. Wgra艂em softa v1 przez program kdz.
3. Po wgraniu softa zainstalowa艂em apk臋 quickboot (jako艣 ta kombinacja klawiszy nic nie dawa艂a)
No i teraz mam problem bo ju偶 czekam na restart telefonu jakie艣 20 minut, a on nadal ma logo LG i nic, tak stoi i stoi. Prosz臋 bardzo o pomoc, jak mam dalej post臋powa膰 i czy mam to kontynuowa膰 lub zacz膮膰 wszystko od nowa. Dodam jeszcze, 偶e nie posiadam karty SD, wi臋c nie wiem czy mo偶na wrzuci膰 tego zipa z wersj膮 3.4 po prostu na pami臋膰 telefonu. Z g贸ry dzi臋ki i je艣li z tematem jest co艣 nie tak, to prosz臋 o jakie艣 przeniesienie czy co艣 :)
Bodzis艂aw

Reklama

Nowy Hit Nadchodzi!!!

Wr贸膰 do Tunning i Poradniki

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰