• Reklama
NAJLEPSZA SIE膯 KOM脫RKOWA? SPRAWD殴>>

DARMOWA i LEGALNA KLAWIATURA SWYPE dla KAZDEGO!

regulamin

Re: DARMOWA i LEGALNA KLAWIATURA SWYPE dla KAZDEGO!

Postprzez maciej682 » 14 Cze 2012, 11:29

Zrobi艂em tak jak m贸wisz ju偶 wcze艣niej, "oszuka艂em", 艣ci膮gn膮艂em aplikacj臋 na pc, wrzuci艂em na telefon, zainstalowa艂em przez apk installer, zainstalowa艂 mi si臋 jaki艣 swype inastaller czy co艣 takiego, i wtedy wyst臋powa艂 b艂膮d parsowania pakietu. My艣la艂em 偶e jest to spowodowane tym, 偶e "oszuka艂em" stron臋 u偶ywaj膮c z艂ej wersji androida.
maciej682

Reklama

Nowy Hit Nadchodzi!!!

Postprzez Czerwu » 04 Lip 2012, 16:38

[quote="Czerwu"]Mo偶na zaktualizowa膰 link? Bo ten mi co艣 nie dzia艂a. Jest ta wyt艂umaczone krok po kroku jak to zainstalowa膰? Bo telefon mam od godziny i tyle samo czasu wynosi moja styczno艣膰 z Androidem, tak偶e przepraszam :P[/quote]

Edit: Nie wiedzia艂em, jak sie edytuje, wi臋c napisz臋 nowego, wybaczcie. Wszystko ju偶 zrobi艂em, a link chyba po prostu nie dzia艂a艂 wczoraj, nie wiem jak to wyja艣ni膰 xd. Teraz dzia艂a, wszystko ju偶 zrobi艂em, dzia艂a. Dzi臋kuj臋 i bardzo polecam :D
Czerwu

Postprzez mobi » 08 Lip 2012, 23:47

U mnie klawiatura nadal dziala bez najmniejszych problem贸w.
Nortel 1822 -> SE T10 -> SE T20 -> Sony J70 -> SE P1i(zalany) -> Samsung Solid B2100(偶yje) -> Motorola Defy -> Motorola Razr i(zalany) -> Motorola Moto G 8GB, (XT1063): 6.0 - Antutu6: 26549 pkt ->Xiaomi Redmi 4 Pro 6.0.1(MIUI 8) Antutu6: 63400pkt
Image
Samsung Galaxy Android Forum | Sony Xperia Android Forum | Motorola Android Forum | MS Lumia Android Forum
Awatar u偶ytkownika
mobi
Administrator

Pochwa艂y: 27

Postprzez mati32a » 09 Lip 2012, 08:43

ja mam ten problem, 偶e po pobraniu instalatora nie mog臋 si臋 do niego zalogowa膰. Wpisuj臋 wszystko dobrze, ale wyskakuje 偶e co艣 jest nieprawid艂owe i 偶eby spr贸bowa膰 jeszcze raz. Kto艣 ma pomys艂 co z tym zrobi膰?
mati32a

Postprzez RhavoX » 19 Lip 2012, 20:22

Mam Andka 2.1 i wywala b艂膮d parsowania przy pr贸bie instalacji swype-installer.apk. Wezcie moze podeslijcie te ktore Wam sie udalo na 2.1 zainstalowac bo te debile cos pewnie zmienily w instalatorze i sie wali teraz ;/
RhavoX

Postprzez Lowmens » 06 Sie 2012, 15:05

Witam, mam pewien problem z instalacj膮 swype'a, ale zaczn臋 od pocz膮tku. Wcze艣niej gdy posiada艂em andka 2.1 wszystko 艣miga艂o jak nale偶y, ostatnio zainstalowa艂em na telefonie [CM7] SwiftDroid 2.0 "As Is" | Mur4ik. Teraz po pobraniu danych klikam przycisk instal, napis zmienia si臋 na "installing" ale to nic nie daje bo trwa to w niesko艅czono艣膰, po 3h telefon nadal instaluje Swype... Pr贸bowa艂em reinstalowa膰 i kilka razy pobiera膰 nowy instaler ale nadal nie uda艂o mi si臋 usun膮膰 tego problemu, wie kto艣 mo偶e co mog臋 zrobi膰 aby zmusi膰 Swifta by zainstalowa艂 t膮 klawiatruk臋? ;)
Lowmens

Postprzez cyanmon » 26 Sie 2012, 18:06

U mnie na LG L5 nie dzia艂a...
nie da si臋 przesuwa膰
cyanmon

Postprzez viXon » 29 Gru 2012, 21:19

Aby uruchomi膰 wbudowanego Swype w L9 wciskamy i przytrzymujemy przycisk w lewym dolnym rogu ekranu (123 z logiem ustawie艅), nast臋pnie J臋zyki wprowadzania & Typ, nast臋pnie przy polskim lub dowolnym j臋zyku z kt贸rego korzystamy wciskamy przycisk ustawie艅 i z listy wybieramy shape writer.
viXon

Postprzez sania » 29 Mar 2013, 21:45

Moi Drodzy, czy pobierali艣cie wersj臋 BETA czy logowali艣cie si臋 za pomoc膮 maila i has艂a do niego?
sania

Postprzez Hajdzik » 30 Mar 2013, 11:33

@up
Ja艣niej si臋 da? Jak chcesz pobra膰 najnowsz膮 bet臋 to rejestrujesz si臋 na beta.swype.com, pobierasz beta instalera i 艣ci膮gasz najnowsz膮 bet臋.
Hajdzik

Miejscowo艣膰: Bytom
Pochwa艂y: 58

PoprzedniaNast臋pna

Wr贸膰 do Regulamin

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰