• Reklama

LG Swift L5 II E460-Bateria

Przydatne rzeczy do codziennego u偶ywania LG Swift.

LG Swift L5 II E460-Bateria

Postprzez mylenne » 27 Kwi 2014, 14:56

Witam wszystkich forumowicz贸w, jestem tutaj now膮 u偶ytkowniczk膮 i prosz臋 o porad臋, od dw贸ch dni jestem posiadaczk膮 w/w smartphone'a. Dotychczas mia艂am telefon z symbianem i chc臋 si臋 kilka rzeczy dowiedzie膰 o tym telefonie, jak 艣rednio trzyma bateria? Dodam i偶 mam aplikacj臋 screen filter do zmniejszenia ostro艣ci, antywirusa AVG i mobile care. Oraz aplikacj臋 do baterii, pomimo sporadycznego u偶ywania (muzyka, troszk臋 internetu, bateria potrafi mi trzyma膰 jak膮艣 dob臋. Co jaki艣 czas zabijam zb臋dne procesy. Jak tutaj wygl膮da sprawa z 艂adowaniem? Czy bateria gdy jest na艂adowana to zmienia kolor pod艣wietlenia przycisku "home" z czerwonego na zielony (jak mia艂am okazj臋 zobaczy膰 w telefonie konkurencyjnej firmy)? Oraz ile przeci臋tnie 艂aduje si臋 ten telefon? Dodam i偶 艂adowanie zaczynam od 30 % (oszcz臋dzanie baterii-aplikacja Battery Doctor nakazuje u偶ywa膰 bateri臋 do 30%).
mylenne

Reklama

Nowy Hit Nadchodzi!!!

Re: LG Swift L5 II E460-Bateria

Postprzez dzony78 » 27 Kwi 2014, 16:39

Po pierwsze usu艅 te aplikacje bo tylko jedz膮 baterie. A je艣li chodzi o baterie to zale偶y jak u偶ywasz.

Wys艂ane z mojego GT-I9001 przy u偶yciu Tapatalka
Awatar u偶ytkownika
dzony78

Pochwa艂y: 20

Postprzez mylenne » 28 Kwi 2014, 12:47

Dzi臋ki za odpowied偶 w tym temacie, jednak po usunieciu zbednych aplikacji bateria te偶 jako艣 dziwnie si臋 szybko zu偶ywa. Jak to jest z tymi bateriami w smartphone'ach 偶e jak na wy艣wietlaczu jest pokazane 偶e bateria jest pe艂na a po w艂膮czeniu telefonu bateria ma jakie艣 80% (tego typu baterie nie lubi膮 by膰 na maxa 艂adowane)? ;)
mylenne

Re: Odp: LG Swift L5 II E460-Bateria

Postprzez Trava » 28 Kwi 2014, 15:49

W smartfonach 艂adowanie co 12/24h to norma. 艁aduj bateri臋 od 15% i zostawiaj na godzink臋-dwie nawet je艣li pokazuje 100%
E400 - Thermo V2 - 1GHz - SDMerge
Trava

Pochwa艂y: 21

Re: Odp: LG Swift L5 II E460-Bateria

Postprzez maniekman » 28 Kwi 2014, 19:41

Godzina wystarczy. A dioda zmienia kolor z czerwonego pulsuj膮cego, na zielony w momencie osi膮gni臋cia 100%, oraz jest sygna艂 d藕wi臋kowy (przynajmniej u mnie na l7II tak jest, podejrzewam, 偶e na l5II jest podobnie). Jak dioda na zielono za艣wieci, i telefon piknie, to jeszcze z godzin臋 potrzymaj pod 艂adowark膮, i b臋dzie ok. Jasno艣膰 polecam na jakie艣t 30 - 35% ustawi膰, w艂膮czy膰 tryb oszcz膹zania energii, wy艂膮cz synchronizacj臋 konta Google, jak z fb nie korzystasz, usu艅 go, i powinno lepiej by膰. Ten telefon ma bateri臋 chyba 1750 albo 1800 mAh, wi臋c na jakie艣 p贸艂tora do 2 dni powinna starczy膰, ale to zale偶y od wielu czynnikw, mi臋dzy innymi ustawie艅, si艂ytzas铆i臋gu, no i sposobu korzystania z telefonu.

Kura pazurem to wydrapa艂a, a Xperia Neo V Taptalkiem 4 wys艂a艂a :-D
Moje telefony:
LG L7 II, (Rom stock Android 4.4.2.)
Awatar u偶ytkownika
maniekman

Pochwa艂y: 8

Postprzez milosz33 » 20 Maj 2014, 15:49

Nic si臋 przejmuje.Mnie bateria w tym samym telefonie trzyma p贸艂torej do 2 dni.Raz mi trzyma艂a 3 dnia,ale wtedy prawie nie u偶ywa艂em telefonu.Najwi臋cej "po偶eraj膮" rozmowy i za艂膮czony wy艣wietlacz.
milosz33

Wr贸膰 do Akcesoria

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 3 go艣ci