• Reklama
NAJLEPSZA SIE膯 KOM脫RKOWA? SPRAWD殴>>

Ostrze偶enie przed zakupem telefonu LG

LG Swift Black P970

Sprawy Og贸lne

Ostrze偶enie przed zakupem telefonu LG

Postprzez awygo » 15 Kwi 2012, 16:56

Produkty LG darz臋 wyj膮tkowym sentymentem. Kupowa艂em je od wielu lat, ale teraz sytuacja si臋 zmieni艂a. LG nie ma serwisu. W M艂awie pracuj膮 partacze. Niszcz膮 telefony, nie potrafi膮 niczego naprawi膰. W moim GT540, w kt贸rym nie dzia艂a艂 GPS wymieniali kolejno: bateri臋, wy艣wietlacz i p艂yt臋 g艂贸wn膮. P970 zniszczyli. Przys艂ali mi na wymian臋 telefon z krzywym ekranem. Wszystko to odbywa si臋 pod patronatem LG Electronics Polska Sp. z o.o., kt贸ra twierdzi: krzywy ekran telefonu LG jest zgodny z normami producenta.
Nie chcesz problem贸w, to omijaj LG szerokim 艂ukiem.
Przy okazji pozdrawiam Pan贸w: Michaela Ochala, Piotra St臋pnia i Mariusza Kluska. Rozumiem, 偶e Panowie nie golicie si臋? No bo jak tu spojrze膰 w krzywe lustro... Zadbam o to, 偶eby wasza "praca" zosta艂a odpowiednio oceniona w Korei.
A tak wygl膮da "nowy" P970:
http://imageshack.us/content_round.php? ... /p970a.jpg
Awatar u偶ytkownika
awygo

Pochwa艂y: 6

Reklama

NOWO艢膯!!!

Re: Ostrze偶enie przed zakupem telefonu LG

Postprzez dymian_j » 18 Kwi 2012, 16:47

Jestem tym faktem zaskoczony.Ja oddawa艂em do serwisu dwa razy.Zawsze by艂em z serwisu zadowolony.Raz wys艂a艂em Lg KU 990 bo sam go uszkodzi艂em,naprawili na gwarancji bez problemu.A ostatnio odebra艂em GT 505 by艂 wymieniany wy艣wietlacz i jest wszystko OK.Bardzo lubi臋 t臋 mark臋.Kupuj臋 ich r贸偶ny sprz臋t od kilku dobrych lat i zawsze by艂em zadowolony.Zreszt膮 zawsze m贸wi艂em 偶e maj膮 najlepsz膮 obs艂ug臋 serwisow膮. :) Pozdrawiam
dymian_j

Pochwa艂y: 2

Postprzez awygo » 20 Kwi 2012, 05:43

dymian_j napisa艂:
"Jestem tym faktem zaskoczony.Ja oddawa艂em do serwisu dwa razy.Zawsze by艂em z serwisu zadowolony"

Gratuluj臋, nale偶ysz do niewielkiego grona szcz臋艣liwc贸w. A szara codzienno艣膰 wygl膮da tak:
Ciach

^^Nie podajemy link贸w do konkurencji.
ukasz1234
Awatar u偶ytkownika
awygo

Postprzez skinek » 20 Maj 2012, 11:15

Zgadzam si臋 z t膮 opini膮... Serwis LG i obs艂uga klienta to jest jedna wielka 艣ciema i tak naprawd臋 trudno m贸wi膰 o jej istnieniu. Dzwoni膮c do LG nie ma co liczy膰 na dobre ch臋ci serwisant贸w. Us艂yszymy tylko: "Nie wiem", "nie mam takich informacji", "nie robimy", "nie ma" i najcz臋艣ciej "nie da si臋 nic z tym zrobi膰". Poza tym... JEDEN SERWIS NA CA艁膭 POLSKE? Zero punkt贸w obs艂ugi klienta, sklep贸w itp. Kolejnym ogromnym problemem posiadaczy telefon贸w LG jest brand systemu je艣li telefon zosta艂 kupiony u operatora! LG nie wywiera na operatorach 偶adnej presji i na dodatek nie usuwa brand贸w je艣li operator blokuje aktualizacj臋! W Samsungu robi膮 to od r臋ki i na miejscu w czasie ok 1,5h w wielu punktach w ca艂ej Polsce. Kupi艂em LG Swift Black bo to naprawd臋 dobre urz膮dzenie... ale kompletny brak wsparcia od LG sprawia, 偶e naprawd臋 nie warto! Szkoda czasu i nerw贸w.
skinek

Odp: Ostrze偶enie przed zakupem telefonu LG

Postprzez nosfera2 » 28 Maj 2012, 15:24

To trzeba zmieni膰 oprogramowanie na wspierane przez pasjonat贸w,ja tak zrobi艂em i nie 偶a艂uj臋.

Wysy艂ane z mojego P-970 za pomoc膮 Tapatalk 2
nosfera2

LG Polska si臋 rehabilituje

Postprzez awygo » 05 Cze 2012, 15:37

LG Polska si臋 rehabilituje. Wczoraj otrzyma艂em nowy telefon. Uczciwo艣膰 nakazuje mi poinformowa膰 o tym fakcie.
Czy jestem usatysfakcjonowany? Niestety nie, gdy偶 nowy telefon to L7, kt贸ry jest znacznie ubo偶szy i mniej wydajny od Blacka
Awatar u偶ytkownika
awygo

Postprzez skinek » 07 Cze 2012, 13:15

Na stronie LG>telefony kom贸rkowe>smartfony jest animacja trzech smartfon贸w od LG. Uwaga powtarzam ca艂ych trzech!! Ka偶dy kto posiada Blacka lub 2X dobrze wie, 偶e strona wprowadza w b艂膮d... Pomylone s膮 zdj臋cia blacka i 2x oraz ich opisy... Mo偶na si臋 dowiedzie膰 np 偶e black ma 4.3" i wyj艣cie hdmi i wygl膮da jak 2x a 2x wygl膮da jak black na ktorefgo wy艣wietlaczu pojawia sie informacja o 2 procesorach. To kolejny dow贸d na to jak 呕A艁OSNE JEST LG! No ale zapanowa膰 nad specyfikacj膮 3 telefon贸w to wida膰 nielada wyczyn...

(na szcz臋艣cie ju偶 nie jestem nieszcz臋艣liwym posiadaczem Blacka :lol: Teraz pozosta艂o mi tylko ostrzega膰 i odradza膰 :ugeek: )
skinek

Postprzez awygo » 27 Cze 2012, 17:19

LG Electronics Polska zrehabilitowa艂o si臋 w 100%. M贸wi臋 to z du偶ym uznaniem. Dotrzymali warunk贸w gwarancji. Dosta艂em nowy telefon o nie gorszych parametrach ni偶 P970. Czuj臋 si臋 usatysfakcjonowany i mam nadziej臋, 偶e nadal pozostan臋 przy produktach LG.
Awatar u偶ytkownika
awygo

Postprzez mitas88 » 06 Lut 2013, 21:26

Zgadzam sie w 100% serwis LG to jakas porazka brak kompetencji ze strony serwisu i dalej patrzac ci ludzie powinni sie zajmowac czyms prostym malo skomplikowanym czym w czym sie nie pogubia najlepiej to dac im wiaderko lopatke i niech sie w piaskownicy pobawia ....oddawalem telefon na gwarancje poniewaz przestal mi dzialac dolny panel dotykowy i na dodatek telefon sam zaczal mi uruchamiac przegladarke google po oddaniu otrzymalem telefon z nowym wyswietlaczem jednak ze telefon otrzymalem zepsuty jeszcze bardziej wyswietlacz w dalszym ciagu nie dzialal na calosci plus zeby bylo telefon zaczal sam sie restartowac wyslalem ponownie problem z dotykiem znikl. wymienili tasme i bylo okej ale problem z restartujacym sie telefonem dalej tkwil wysylalem im az 5 razy w ciagu 5 miesiecy wymienili nawet plyte glowna klapke tyl nie wiem po co byc moze serwisant nie wiedzial jak sie ja zdejmuje i ja polamal (mogl przeczytac instrukcje) i niestety do dnia dzisiejszego telefon jest zepsuty stwierdzam ze oleje ich i ta 2 letnia gwarancje jak i tak przez ten okres bedziecie otrzymywac niestety nie do urzytku.. pokusze sie o jakis inny serwis moze oni dadza rade...sory ale jezeli macie kupowac produkty tej cudownej firmy to na wlasne ryzyko ale nie oczekujcie ze serwis wam odesle sprawny!!! p.s pozdrawiam p.skalskiego z serwisu LG
mitas88

Postprzez awygo » 07 Lut 2013, 12:40

Kolego, nie ma innego autoryzowanego serwisu. Nie poddawaj si臋. Przeczytaj 10 punkt gwarancji i do boju, ch艂opie. Po trzech istotnych naprawach masz prawo 偶膮da膰 wymiany na nowy, o nie gorszych parametrach. Pisz natychmiast do LGE Polska w Warszawie.
Mo偶esz si臋 powo艂a膰 na kodeks etyczny LG:
http://www.lg.com/global/about-lg/corpo ... management
Awatar u偶ytkownika
awygo

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci