• Reklama
MEGA KONKURS

ROZDAJEMY 55 HITÓW na PC

MicroAndroidPack - SDK w jednej paczce!

Wszystkie programy na PC które są przydatne do zarządzania i upiększania naszego Swifta

MicroAndroidPack - SDK w jednej paczce!

Postprzez Informatic » 05 Sty 2011, 19:38

Tak się zbierałem, zbierałem i w końcu jest! To on! * Zza horyzontu wyłoniła się żółta paczka zip'owa *
MicroAndroidPack!
Paczka zawiera okrojone Android SDK (tylko ADB oraz Fastboot) oraz kilka małych przydatnych skryptów (mojego autorstwa ofc)

Uwaga! Przed korzystaniem z aplikacji musisz włączyć "Tryb debugowania USB" (każda aplikacja do instalowania apk na Androida tego wymaga!)
Ustawienia > Aplikacje > Programowanie > [Image] Debugowanie USB
To musi być zaznaczone!

Sprawdź również czy opcja "Tylko pamięć masowa" nie jest przypadkiem zaznaczona - to musi być odznaczone, inaczej nie można korzystać z "Trybu debugowania USB".

Uwaga! Przed korzystaniem z aplikacji musisz zainstalować sterowniki (gdy telefon będzie odłączony od komputera), które dostępne są tutaj:
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.junefabrics.com/bin2/LGDriver.exe

(raczej nie korzystaj z "Zainstaluj sterowniki" z paczki, ponieważ to nie zawsze działa, a powyższa "instalka" powinna działać bezproblemowo)

Zawartość:
  • "Zainstaluj sterowniki" - Najpierw uruchom tą aplikację, aby zainstalować sterowniki ADB (lub zrób to ręcznie w katalogu tools/drivers/ - zalecane!)
    Zalecane: W katalogu tools/drivers/ znajdują się sterowniki do SDK - gdy system poprosi Cię o wybranie sterowników wskaż mu ten folder.
  • "Zainstaluj aplikację" - Możesz stworzyć skrót (!) do tego skryptu na pulpicie. Będziesz mógł przeciągać aplikacje androida na ten skrót aby ją zainstalować na Twoim telefonie.
  • "Otwórz adb shell" - otwiera tzw. "Konsolę Androida" znaną również jako "adb shell" (jeżeli nie wiesz do czego służy, nie korzystaj!)
  • "Otwórz konsolę CMD" - otwiera konsolę "cmd" w katalogu z narzędziami SDK - jeżeli chcesz zainstalować np. CyanogenMod'a możesz skopiować pliki system.img oraz boot.img do katalogu tools/ po czym "Otworzyć konsolę CMD" i wykonać komendy "fastboot ..."
  • "inne/Odzyskaj Apps2sd" - pomocne dla osób którym "wywraca" się apps2sd ("Aplikacja ... została niespodziewanie zamknięta. [Wymuś zakończenie]") - naprawia aplikacje...
  • "inne/Instaluj Recovery" - szybko instaluje najnowszą wersję Recovery ClockworkMod (2.5.1.8, obsługuje szybkie partycjonowanie karty pod Apps2sd!) na telefonach z fastboot'em.

Komunikaty błędów:
  • error: device not found. - Czy napewno zainstalowałeś sterowniki, i telefon jest podłączony do portu USB?
  • EOCD not found, not Zip - Podany plik nie jest aplikacją Androida (*.apk)

Download wersja 1.0.2 BETA (już działa instalator Recovery...)

====

Zmiany
1.0.2 BETA
~ Poprawione "inne/Instaluj Recovery"... (tak to jest jak się edytuje skrypty bez sprawdzania...)

1.0.1 BETA
+ Dodane "inne/Instaluj Recovery" - instaluje Recovery ClockworkMod 2.5.1.8, najnowsza wersja Recovery ClockworkMod na Swifta jak narazie. (obsługuje partycjonowanie karty)

1.0 BETA
~ Initial Release

Starsze wersje
Te linki są tutaj jedynie w celach historycznych ;)
1.0.1 BETA (Ta ze zwalonym Recovery :P)
http://www.speedyshare.com/files/26088276/MicroAndroidPack.zip

1.0 BETA
http://www.speedyshare.com/files/26078927/MicroAndroidPack.zip

Dalsze rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione!
Autor nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone podczas korzystania z paczki programów!

Pochwały przyznane za posta: 12
Ostatnio edytowany przez Informatic 17 Sty 2011, 17:24, edytowano w sumie 15 razy
GT540 | Android 2.2.1 CyanogenMod 6.1.1 | Fastboot | Recovery ClockworkMod | Tutorialem! Da się?

Rawr rawr, zmieniam telefon ;)
Informatic

Pochwały: 283

Reklama

Re: MicroAndroidPack - SDK w jednej paczce!

Postprzez lubiemuchy1234 » 05 Sty 2011, 21:52

a do czego służy ta paka ?
friendship is magic
lubiemuchy1234

Miejscowość: Bukowno
Pochwały: 111

Postprzez Informatic » 05 Sty 2011, 21:57

lubiemuchy1234 napisał(a):a do czego służy ta paka ?

Przeczytaj mojego posta - paczka zawiera okrojone SDK (adb oraz fastboot - tylko to co potrzebne), sterowniki oraz kilka moich skryptów które opisane są w pierwszym poście.
GT540 | Android 2.2.1 CyanogenMod 6.1.1 | Fastboot | Recovery ClockworkMod | Tutorialem! Da się?

Informatic

Postprzez Mahcinek » 08 Sty 2011, 20:09

No muszę przyznać że całkiem nieźle Ci to wyszło ;)
Niestety u mnie naprawa App2SD nie zadziałała. Nie mogłem też ponownie zainstalować (nadpisać) zainstalowanej już aplikacji, ale nowa instalacja działa poprawnie. reszty na razie nie testowałem ;)
Dużo gier, nawigacja i aplikacje dla Swifta, wszystko testowane. Zapraszam :)
http://chomikuj.pl/Mahcinek/!+LG+GT+540+Swift

http://www.zwiecha.pl
Awatar użytkownika
Mahcinek

Miejscowość: Piaseczno
Pochwały: 49

Postprzez szacuken » 10 Sty 2011, 20:24

Naprawdę świetna paczka :D zamiast całego SDK wystarczy 11mb i jesteśmy szczęśliwi bo zrobimy wszystko co trzeba :D Wileki plus dla Ciebie :)
SPRZEDAM GT540! :)
post43394.html#p43394
szacuken

Pochwały: 7

Postprzez Informatic » 11 Sty 2011, 12:11

szacuken napisał(a):Naprawdę świetna paczka :D zamiast całego SDK wystarczy 11mb i jesteśmy szczęśliwi bo zrobimy wszystko co trzeba :D Wileki plus dla Ciebie :)

Z czego Recovery zajmuje ponad 5mb, ale to szczegół :D Dzięki :)

Informatic

Postprzez 133782 » 17 Sty 2011, 17:05

Zawsze gdy myśle że jestem już blisko znalezienia programu, dzieki któremu mógł bym instalować aplikacje na moim swifcie pojawia się jakiś problem. Wtym przypadku jest to "error: device not found". Kabel USB jest w 100% podłączony, sterowniki zainstalowane,a debugowanie USP włączone....
133782

Postprzez Informatic » 17 Sty 2011, 17:22

133782 napisał(a):Zawsze gdy myśle że jestem już blisko znalezienia programu, dzieki któremu mógł bym instalować aplikacje na moim swifcie pojawia się jakiś problem. Wtym przypadku jest to "error: device not found". Kabel USB jest w 100% podłączony, sterowniki zainstalowane,a debugowanie USP włączone....

Dobra. Spróbuję pomóc. Najpierw zainstaluj te sterowniki:
http://www.junefabrics.com/bin2/LGDriver.exe

Następnie sprawdź, czy przypadkiem "Tylko pamięć masowa" nie jest zaznaczona... Ta opcja również musi być odznaczona!

@down: No tak, ale jak teraz włączysz "Tylko pamięć masowa", to znowu nie będzie działać ;)
Ostatnio edytowany przez Informatic, 17 Sty 2011, 18:29, edytowano w sumie 1 raz

Informatic

Postprzez 133782 » 17 Sty 2011, 17:42

Bardzo Ci dziękuje. Opcja "Tylko pamięć masowa" była zaznaczona, ale odznaczenie jej nie na wiele się zdało. Pomogło dopiero zainstalowanie Twoich sterów. Wszystko śmiga, jeszcze raz dzięki
133782

Postprzez Lucus88 » 18 Sty 2011, 20:31

Potrzebuje pomocy. Sciągłam i zainstalowałam paczkę Micro Android, ściągłam sterowniki ale nie mogę zainstalować aplikacji. Za każdym razem gdy przeciągam plik z aplikacją do skrótu wyskakuje następująca komenda: "Nazwa 'adb' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy". Proszę o pomoc. Potrzebuje wrzucić przez SDK File menagera po hard resecie.
Lucus88

Następna

Wróć do Oprogramowanie PC

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość