LG PC Suite IV PL - ju偶 dost臋pny

Wszystkie programy na PC kt贸re s膮 przydatne do zarz膮dzania i upi臋kszania naszego Swifta

Re: LG PC Suite IV PL - ju偶 dost臋pny

Postprzez dorotkapaid » 11 Gru 2010, 22:14

Ja mam r贸wnie偶 problem i mam nadziej臋, 偶e mi kto艣 pomo偶e. Ot贸偶 mam zainstalowany ten program wykrywa mi telefon z czym mia艂am te偶 problem) ale jak klikam 偶eby sprawdzi艂 aktualizacje dla telefonu to po chwili mi wyskakuje 偶e 偶adnych nie ma a ja mam na tel. androida 1,6. Czemu nie mo偶e nic znale藕膰?? Pom贸偶cie prosz臋
dorotkapaid

Postprzez Rybosom85 » 25 Gru 2010, 16:57

melver napisa艂(a):Cze艣膰.
Mam problem z LG pc suite. Nie dostalem plytki ze sterownikami, wiec pobralem je z oficjalnej strony. Zainstalowalem sterowniki i program, ale gdy chce uruchomic program pojawia sie okienko LG PC Suite IV i tak jakby sie ladowalo. Niestety nie moze sie uruchomic ten program.
1.Czy da sie to naprawic?
2.Czy sa inne programy zeby wrzucic pliki na kom?

1. Musisz sobie 艣ci膮gn膮膰 ze strony LG http://www.lg.com/pl/support/product/support-product-profile-mobile-redux.jsp?customerModelCode=LG%20SWIFT%20GT540&initialTab=drivers&targetPage=support-product-profile-mobile-redux MOBILE SUPPORT i odpali膰.
2. Nast臋pnie pojawi si臋 komunikat m贸wi膮cy 偶e "program is running". Nie wciskaj OK.
3. W trakcie wy艣wietlania si臋 wspomnianego komunikatu uruchom LG PC Suite i wszystko b臋dzie hula艂o.
Pozdrawiam!

Autor postu otrzyma艂 pochwa艂臋
Rybosom85

Pochwa艂y: 1

Postprzez emilekbs » 28 Gru 2010, 08:50

Witam, mam pytanie czy jest jaka艣 mo偶liwo艣膰 偶e przy odpalonym programie mog臋 si臋 pol膮czy膰 z internetem na telefonie ? Je偶eli tak to co trzeba skonfigurowa膰 ;) Pozdrawiam
emilekbs

Postprzez emilekbs » 28 Gru 2010, 10:21

Witam, mam pytanie czy jest mozliwosc podlaczenia sie do internetu przez telefon poprzez ten program ?
emilekbs

Postprzez AlexNotman » 30 Gru 2010, 18:07

艢ci膮gn膮艂em, pr贸buj臋 zainstalowa膰, mam do wyboru przy instalacji LG Suite i Divx, wybieram LG Suite i nic, instalka nie idzie dalej. Jaka艣 opcja, dlaczego?
AlexNotman

Postprzez fwerewolf » 03 Sty 2011, 17:26

ja mam problem z LG pc suite, mianowicie kiedy w艂膮cze program nast臋puje konfiguracja programu i juz na wst臋pie s膮 schody bo przy parowaniu telefonu z komputerem po 3 sekundach wyskakuje informacja, 偶e brak odpowiedzi od telefonu. Mam zainstalowane sterowniki USB, w艂膮czony tryb debugowania, wy艂膮czon膮 pami臋膰 masow膮, a nawet karte wyj膮艂臋m. Nie mam poj臋cia co robi膰.
fwerewolf

Postprzez lucysia » 17 Sty 2011, 22:00

Witam .Jest opcja wgrywania gier przez ten program.Bo mi widzi tylko foldery a plik贸w apk juz nie.Co艣 pochrzani艂am?
艢ci膮gn臋艂o mi fotki a z reszt膮 sobie nie radz臋.
********************************************************************************************************************

niedawno:lg gt540 swift szary>android2.3.5 CyanogenMod 7 (uwielbiam go)
teraz :LG -P760 czarny-my艣l臋 偶e to dobry wyb贸r,czeka na roota
Awatar u偶ytkownika
lucysia

Postprzez Patrick__ » 19 Sty 2011, 19:49

A po co chcesz wgrywa膰 gry przez ten program ?
Wystarczy ze wrzucisz gr臋 w formacie apk na karte pamieci ;D
pobierasz astro z marketu i instalujesz ;D
Patrick__

Postprzez lucysia » 22 Sty 2011, 15:07

Wszystko fajnie tylko nie daj臋 rady wrzuci膰 gry na kart臋 pami臋ci.Jak mam to zrobi膰?W trybie masowej pami臋ci jak utworzy艂am folder "gry" i wrzuci艂am tam gr臋 w apk to nie widzia艂am jej po od艂aczeniu od komputera.Czy dlatego jej nie widzia艂am 偶e nie mam Astro??
Czyli pierwszy krok to 艣ci膮gn膮膰 Astro z Marketu a potem dalej.
********************************************************************************************************************

niedawno:lg gt540 swift szary>android2.3.5 CyanogenMod 7 (uwielbiam go)
teraz :LG -P760 czarny-my艣l臋 偶e to dobry wyb贸r,czeka na roota
Awatar u偶ytkownika
lucysia

Postprzez Informatic » 22 Sty 2011, 15:10

lucysia napisa艂(a):Wszystko fajnie tylko nie daj臋 rady wrzuci膰 gry na kart臋 pami臋ci.Jak mam to zrobi膰?W trybie masowej pami臋ci jak utworzy艂am folder "gry" i wrzuci艂am tam gr臋 w apk to nie widzia艂am jej po od艂aczeniu od komputera.Czy dlatego jej nie widzia艂am 偶e nie mam Astro??
Czyli pierwszy krok to 艣ci膮gn膮膰 Astro z Marketu a potem dalej.

Dok艂adnie - musisz mie膰 jaki艣 mened偶er plik贸w (taki w艂a艣nie na przyk艂ad jak Astro) na telefonie, aby m贸c instalowa膰 aplikacje z karty pami臋ci.
GT540 | Android 2.2.1 CyanogenMod 6.1.1 | Fastboot | Recovery ClockworkMod | Tutorialem! Da si臋?

Rawr rawr, zmieniam telefon ;)
Informatic

Pochwa艂y: 283

PoprzedniaNast臋pna

Wr贸膰 do Oprogramowanie PC

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰