• Reklama
Nowy Hit Nadchodzi!!!

Instrukcja

Sprawy Og├│lne

Instrukcja

Postprzez Cinek » 13 Sie 2010, 12:14

Witam! Bardzo prosi┼é bym o instrukcj─Ö, je┼╝eli takowa na internecie istnieje. Czekam na telefon, zaczynam przygode z androidem, oraz dotykiem, tak wi─Öc chcia┼é bym sie zapozna─ç z systemem abym jak najszybciej sie nauczy┼é tego telefonu. Je┼╝eli chodzi og├│lnie o telefony to flashowanie(SE), test point(motorolala)itp. poj─Öcia s─ů mi bardzo dobrze znane
Awatar u┼╝ytkownika
Cinek

Reklama

NOWO┼Ü─ć!!!

Re: Instrukcja

Postprzez mariuszpa50 » 13 Sie 2010, 13:07

Instrukcj─Ö obs┼éugi zapewne dostaniesz z telefonem chocia┼╝ mo┼╝e istnieje jakas na internecie. Poczytaj tego forum troche, mi bardzo pomog┼éo. Przejrzyj problemy i pytania i troche Ci sie temat z LG rozja┼Ťni. Ja mam Swifta od wczoraj i tylko przejrzalem instrukcje, nie czytaj─ůc jej. Te┼╝ obawia┼éem si─Ö wielu rzeczy, bo przesiad┼éem sie z poczciwej noki 6020 ale po jednym dniu u┼╝ytkowania Swifta ju┼╝ daje sobie dobrze rade z t─ů " nieokie┼éznan─ů besti─ů". Pozdrawiam. :)
mariuszpa50

Pochwały: 2

Re: Instrukcja

Postprzez sphero » 13 Sie 2010, 15:56

tu macie instrukcję online, a raczej dokładne przedstawienie najważniejszych funkji, pdf nigdzie nie udało mi się znaleźć
http://www.selflearning.co.uk/vodafone/ ... 40-faq.swf
sphero

Pochwały: 2

Wr├│─ç do Og├│lne

Kto jest na forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w oraz 13 go┼Ťci