Instrukcja

Sprawy Og贸lne

Instrukcja

Postprzez Cinek » 13 Sie 2010, 12:14

Witam! Bardzo prosi艂 bym o instrukcj臋, je偶eli takowa na internecie istnieje. Czekam na telefon, zaczynam przygode z androidem, oraz dotykiem, tak wi臋c chcia艂 bym sie zapozna膰 z systemem abym jak najszybciej sie nauczy艂 tego telefonu. Je偶eli chodzi og贸lnie o telefony to flashowanie(SE), test point(motorolala)itp. poj臋cia s膮 mi bardzo dobrze znane
Awatar u偶ytkownika
Cinek

Re: Instrukcja

Postprzez mariuszpa50 » 13 Sie 2010, 13:07

Instrukcj臋 obs艂ugi zapewne dostaniesz z telefonem chocia偶 mo偶e istnieje jakas na internecie. Poczytaj tego forum troche, mi bardzo pomog艂o. Przejrzyj problemy i pytania i troche Ci sie temat z LG rozja艣ni. Ja mam Swifta od wczoraj i tylko przejrzalem instrukcje, nie czytaj膮c jej. Te偶 obawia艂em si臋 wielu rzeczy, bo przesiad艂em sie z poczciwej noki 6020 ale po jednym dniu u偶ytkowania Swifta ju偶 daje sobie dobrze rade z t膮 " nieokie艂znan膮 besti膮". Pozdrawiam. :)
mariuszpa50

Pochwa艂y: 2

Re: Instrukcja

Postprzez sphero » 13 Sie 2010, 15:56

tu macie instrukcj臋 online, a raczej dok艂adne przedstawienie najwa偶niejszych funkji, pdf nigdzie nie uda艂o mi si臋 znale藕膰
http://www.selflearning.co.uk/vodafone/ ... 40-faq.swf
sphero

Pochwa艂y: 2

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 5 go艣ci