• Reklama

Pogodynka

LG Swift Black P970

Sprawy Og贸lne

Pogodynka

Postprzez >Patryk< » 09 Gru 2011, 09:46

Witam, chyba zdecyduj臋 si臋 na kupno LG Swift Black P970, wiem o nim na prawd臋 sporo, nie wiem jednego- ile si臋 p艂aci za widget zegarka przy kt贸rym jest "pogodynka". Chodzi mi o to:

Image

Telefon planuje kupi膰 albo na allegro lub w jakim艣 sklepie internetowym. Kart臋 SIM w艂o偶臋 z mojego obecnego telefonu, karta jest od Play'a (Abonament 49 z艂). Czy kto艣 przekona艂 si臋 na w艂asnej sk贸rze ile to kosztuje taka prognoza pogody? Albo inaczej- ile to pobiera transferu? Z g贸ry dzi臋kuje za odpowied藕, a tak przy okazji witam, to m贸j pierwszy post. 8-)
>Patryk<

Reklama

NOWO艢膯!!!

Re: Pogodynka

Postprzez edaed » 11 Gru 2011, 17:18

Aplikacja pobiera dane z jakiejs strony ,prawdopodobnie google - wystarczy wykupic najtanszy pakiet internetu w komorce bo taka strona to ile moze pobierac transferu... z 100kb maksymalnie.
/edit
A tak poza tym to w takich aplikacjach mozna sobie ustawic co jaki czas ma sie odswiezac ,np co godzine - aplikacja bedzie wchodzila w internet co 1h po nowe dane. Ja naprzyklad wgl nie ustawilem i odswiezam z wifi jak jestem w domu ^^ Jak wiadomo pogoda nie zmienia sie z minuty na minute.
edaed

Pochwa艂y: 14

Postprzez >Patryk< » 12 Gru 2011, 14:41

Pod pogod膮 jest ma艂y napis "AccuWeather.com" To chyba stamt膮d pobiera dane, a je偶eli naprawd臋 pobiera tylko 100 kb to bardzo fajnie. ;) Tak mi si臋 wydaje, 偶e lepiej poczekam te p贸艂 roku na koniec umowy i kupie sobie Blacka w Play, w ofercie All Inclusive MAX b臋d臋 mia艂 pakiet danych 1GB, to zdecydowanie wystarczy. :)
>Patryk<

Postprzez lordsmok » 10 Pa藕 2012, 14:42

macie jakas dobra polska "pogodynke" nie-AccuWeather.com (mam problem z aktualizacjami)?
LG P970 Zeus/IZS/Slimrom
lordsmok

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 2 go艣ci