• Reklama
NAJLEPSZA SIE膯 KOM脫RKOWA? SPRAWD殴>>

gwarancja i soft

LG Swift Black P970

Sprawy Og贸lne

gwarancja i soft

Postprzez lordsmok » 14 Sty 2014, 15:09

Witam jak to jest z gwarancja na nasz telefonik po root'cie ja tracimy? po w艂asnor臋cznej zmianie softu tak偶e?(zaczyna siada膰 mi przycisk power i 艣rednio raz na 2 dni wyskakuje mi komunikat ze wysuni臋ta zosta艂a karta pami臋ci sd i musze ponownie uruchamia膰 tel...)
A mo偶e kto艣 ma namiary na oryginalny soft z play'a 偶ebym m贸gl sobie go wgra膰 przed wys艂aniem na gwarancje?
LG P970 Zeus/IZS/Slimrom
lordsmok

Reklama

NOWO艢膯!!!

Re: Odp: gwarancja i soft

Postprzez DJdarkster » 14 Sty 2014, 15:50

Tak jak zrobimy root to tracimy gwarancje, ale jest przecie偶 opcja unroot
A co do softu to te偶 tracisz gwarajcje no chyba 偶e jest to soft oficjalny

Wys艂ane z mojego GT-I9000 za pomoc膮 Tapatalk 4
DJdarkster

Re: gwarancja i soft

Postprzez lordsmok » 14 Sty 2014, 17:28

To zostaje mi wgra膰 oryginalny soft na tel i liczy膰 na to, 偶e si臋 nie po艂api膮 ;)
jest gdzie艣 mo偶liwo艣膰 dostania takowego?
albo kto艣 m贸g艂by zrobi膰 kopie swojego softu ja bym wrzuci艂 u siebie ;) ( format bin?)
LG P970 Zeus/IZS/Slimrom
lordsmok

Postprzez DJdarkster » 14 Sty 2014, 17:48

Poszukaj na forum
Po艂apa膰 nie po艂api膮 si臋 bo przecie偶 masz oficjalny soft

Wys艂ane z mojego GT-I9000 za pomoc膮 Tapatalk 4
DJdarkster

Postprzez maniekman » 15 Sty 2014, 16:46

Nawet jak masz roota, i wgrasz od nowa soft, to ta operacja automatycznie unrootuje ci telefon.
Niestety, tak to jest, ze wszelkie ingerencje w softa, (root, wgranie czystego softa), pozbawia nas gwarancji, jedynie je艣li wgrywaj膮c soft, wgrasz taki jaki by艂, to jest ok.
Zauwa偶am pewn膮 r贸偶nic臋, w post臋powaniu LG w stosunku do SE/Sony. W przypadku tych drugich, wgranie czystego softa bez brandu, nie mia艂o wp艂ywu na gwar臋, no bo jakby nie patrze膰, by艂 to soft od producenta, a wi臋c SE/Sony. Gdy telefon z czystym softem l膮dowa艂 w serwisie SE/Sony, gwarancja by艂a uznana, jedynie operatorzy mogli si臋 czepia膰 o brak brandu. Niestety, nie wiedzie膰 czemu, LG nie traktuje takiej operacji tak samo, je艣li ma si臋 telefon z brandem operatora. Nawet IMEI jest do brandu przypisane, co wywo艂a艂o u mnie szok, i niedowierzanie, kiedy si臋 o tym dowiedzia艂em...
Moje telefony:
LG L7 II, (Rom stock Android 4.4.2.)
Awatar u偶ytkownika
maniekman

Pochwa艂y: 8

Postprzez lordsmok » 15 Sty 2014, 18:26

znalazlem strone z softami z roznych kraj贸w mam soft od p4(play?) dla polski i tu tez pytanie jesli mam telefon z play'a ALE na obudowie tel jest znak REDBULA to to jest soft REDBUL dla polski czy p4 :P?
soft w kdz przekonwerowalem na bin/fls jutro bede wgrywa艂. Podejrzewam ze jak zrobie aktualizacje z sieci play i oddam do servisu to wszystko powinno przejsc z serwisem :P?
apropo przycisku power zauwazylem ze dzia艂a ok jesli si臋 艣ci艣nie tel pod przyciskiem a nad ekranem :P
LG P970 Zeus/IZS/Slimrom
lordsmok

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 4 go艣ci