• Reklama
NAJLEPSZA SIE膯 KOM脫RKOWA? SPRAWD殴>>

Czy trzeba co艣 instalowa膰 po kupnie telefonu?

LG Swift Black P970

Sprawy Og贸lne

Czy trzeba co艣 instalowa膰 po kupnie telefonu?

Postprzez martal96 » 25 Lis 2011, 14:48

Niedawno kupi艂am LG i nie wiem czy mam co艣 instalowa膰 do niego czy nie?
Prosz臋 o pomoc. :D A tak przy okazji to jestem nowa na tym forum, witam wszystkich ;)
martal96

Reklama

Nowy Hit Nadchodzi!!!

Re: Czy trzeba co艣 instalowa膰 po kupnie telefonu?

Postprzez bartekbial » 26 Lis 2011, 10:23

Mozesz instalowac wszystko na co masz ochote . Ale najwazniejszymi programami sa Astro czyli menadzer plikow (widzisz w nim wszystko co masz aktualnie na karcie sd) , jakis video player fajny , nie orientuje sie jaki jest na blacku ja polecam Ci rock player :D Wszystko znajdziesz w amdroid markecie tylko pamietaj wykup pakiet internetowy u operatora albo korzystaj z wifi zeby Tobie kasy nie ciagnelo z konta :P
http://rozrywkandroid.wordpress.com/

Polecam , ciekawa strona o nowinkach technicznych grach na Androida i naszego Swifta.Strona oferuje rowniez przerobione, trudno dostepne gry specjalnie na nasz telefonik . Co najwazniejsze jest to polska strona , rozwijana przez Polakow . Kazdy moze ja wspomoc odwiedzajac ja, wystawiajac pomocny komentarz , proponujac pomysly na nowe tematy , testy i recenzje.
bartekbial

Postprzez kwasu123 » 26 Lis 2011, 13:24

Co do kasy na koncie to watro j膮 zabespieczy膰 aplikacj膮 APNdroid z marketu.
LG SWIFT GT540 (black) + microSD 2GB | CyanogenMod 7 RC4| Clockwork Mod| OC: 852Mhz |Plus
kwasu123

Pochwa艂y: 5

Postprzez MatiGzk » 26 Lis 2011, 13:50

Warto tak偶e zadba膰 o 'wheres my droid' kt贸ra pomo偶e odszuka膰 telefon, kiedy go gdzie艣 zgubisz, lub w domu, gdy b臋dzie wyciszony piszesz do siebie sms i zaczyna dzwoni膰 ; )

Witaj na forum ;)

Sent from my GT540 using Tapatalk
LG Swift GT-540 Black
ROM: AS IS
Swap: 128 MB
OC: 122 - 600 mHz
SD: Kingston 4 GB Class 4
MatiGzk

Pochwa艂y: 8

Wr贸膰 do Og贸lne

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 1 go艣膰