• Reklama
Nowy Hit Nadchodzi!!!

Kalibracja ekranu w GT540

Kalibracja ekranu w GT540

Postprzez piobart » 19 Sty 2013, 18:21

Witam

Mam problem z kalibracją ekranu w GT540. Generalnie jest rozkalibrowany.. ciężko jest cokolwiek pisać na nim. U dołu punkt na LCD jest niżej, u góry punkt jest wyżej. Jedynie pośrodku ekranu w miarę pasuje Digitizer jest z LCD. Pisanie czy chodzenie na necie jest tragedią....

Co tu można zrobić?? Jest na to jakiś lek czy nic lepiej nie będzie i zmienić telefon????

Miałem różne wersje systemu (2.3.7) ostatnio używam [CM7] SwiftDroid Second Life 4.0, jest tu narzędzie kalibracji, ale nie działa zupełnie.......

P.S. Dla moderatorów - proszę nie usuwać tematu, nie ma na niego aktualnej odpowiedzi, ze starych wynika jedynie, że LG GT540 na androidzie innym niż oficjalny 2.1 nie nadaje się do pisania...
piobart

Reklama

NOWOŚĆ!!!

Re: Kalibracja ekranu w GT540

Postprzez rafal.t » 19 Sty 2013, 19:50

Przyłączam sie. Mam identyczny problem,lecz da się jakoś pisać a nawet nie jest tak źle lecz przeszkacza lekko. Podczas kalibracji klikam w punkt idealnie to kropka i tak nie pojawia sie w tym miejscu.
rafal.t

Pochwały: 24

Re: Kalibracja ekranu w GT540

Postprzez shadovraven » 20 Sty 2013, 10:04

piobart napisał(a):P.S. Dla moderatorów - proszę nie usuwać tematu, nie ma na niego aktualnej odpowiedzi, ze starych wynika jedynie, że LG GT540 na androidzie innym niż oficjalny 2.1 nie nadaje się do pisania...

Aktualna odpowiedź jest identyczna jak wcześniej, kalibracja nie działa na wersjach systemu wyższych niż 2.1. Było wiele razy, kosz.
"Accept Any Challenge, No Matter the Odds"
Awatar użytkownika
shadovraven

Pochwały: 40

Wróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości