• Reklama
Nowy Hit Nadchodzi!!!

Kalibracja ekranu w GT540

Kalibracja ekranu w GT540

Postprzez piobart » 19 Sty 2013, 18:21

Witam

Mam problem z kalibracj─ů ekranu w GT540. Generalnie jest rozkalibrowany.. ci─Ö┼╝ko jest cokolwiek pisa─ç na nim. U do┼éu punkt na LCD jest ni┼╝ej, u g├│ry punkt jest wy┼╝ej. Jedynie po┼Ťrodku ekranu w miar─Ö pasuje Digitizer jest z LCD. Pisanie czy chodzenie na necie jest tragedi─ů....

Co tu mo┼╝na zrobi─ç?? Jest na to jaki┼Ť lek czy nic lepiej nie b─Ödzie i zmieni─ç telefon????

Miałem różne wersje systemu (2.3.7) ostatnio używam [CM7] SwiftDroid Second Life 4.0, jest tu narzędzie kalibracji, ale nie działa zupełnie.......

P.S. Dla moderator├│w - prosz─Ö nie usuwa─ç tematu, nie ma na niego aktualnej odpowiedzi, ze starych wynika jedynie, ┼╝e LG GT540 na androidzie innym ni┼╝ oficjalny 2.1 nie nadaje si─Ö do pisania...
piobart

Reklama

NOWO┼Ü─ć!!!

Re: Kalibracja ekranu w GT540

Postprzez rafal.t » 19 Sty 2013, 19:50

Przy┼é─ůczam sie. Mam identyczny problem,lecz da si─Ö jako┼Ť pisa─ç a nawet nie jest tak ┼║le lecz przeszkacza lekko. Podczas kalibracji klikam w punkt idealnie to kropka i tak nie pojawia sie w tym miejscu.
rafal.t

Pochwały: 24

Re: Kalibracja ekranu w GT540

Postprzez shadovraven » 20 Sty 2013, 10:04

piobart napisał(a):P.S. Dla moderatorów - proszę nie usuwać tematu, nie ma na niego aktualnej odpowiedzi, ze starych wynika jedynie, że LG GT540 na androidzie innym niż oficjalny 2.1 nie nadaje się do pisania...

Aktualna odpowied┼║ jest identyczna jak wcze┼Ťniej, kalibracja nie dzia┼éa na wersjach systemu wy┼╝szych ni┼╝ 2.1. By┼éo wiele razy, kosz.
"Accept Any Challenge, No Matter the Odds"
Awatar u┼╝ytkownika
shadovraven

Pochwały: 40

Wr├│─ç do Kosz

Kto jest na forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy to forum: Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w oraz 10 go┼Ťci