Switch to full style
Jesteś graczem, może spotkasz tu kolegów?
Wyślij odpowiedź

League of Legends - Polak potrafi

26 Lut 2013, 16:09

Niedawno przy pomocy bugu z PayPalem i sklepem RP można było kupić Riot Points… Na kredyt. Polegało to na tym, że obciążało się nieistniejące konta PayPal podając fałszywe dane, oraz generowane numery kart kredytowych. Przy pomocy tego „tricku” w ciagu 48 godzin zdobyto w nielegalny sposób pokaźną ilość RP. Riot powiedział: „Ci, którzy ukradli RP powyżej 20 euro, mogą liczyć się z konsekwencjami dotyczącymi wykroczenia”. W Polsce wykroczeniem jest kradzież do 250 PLN, powyżej tej kwoty odpowiada się za przestępstwo.

Ci, którzy kradli RP przy pomocy tego sposobu, zostaną obciążeni mandatami oraz grzywną w wysokości ceny skradzionych RP. Rekordową kwotę ukradł… Polak, który w przeciągu kilkunastu godzin zdobył 365’000 RP [JEST MOC!](słownie – trzysta sześćdziesiąt pięć tysięcy Riot Points) o wartości ponad 8 tysięcy złotych!

Nie muszą obawiać się Ci, którzy przy pomocy tej metody zdobyli zaledwie 3600 RP o wartości 80 zł – jedyna kara dla nich, to blokada konta do czasu zapłaty kwoty o wartości ceny skradzionego RP.
Podawanie fałszywych danych grozi także karą pozbawienia wolności!

Procesy sądowe będą wystawiane przez Riot Games oraz PayPal.

Oficjalne dane dotyczące tej sprawy zostaną podane w ciągu najbliższych dni.

Przestrzegamy przed jakimkolwiek łamaniem prawa – wcale nie tak trudno sprawdzić, kto ukradł RP. A potem już bardzo blisko na salę sądową…

Re: League of Legends - Polak potrafi

31 Mar 2014, 21:31

No polak potrafi xd co prawda to prawda

√ Wysłane z różowiutkiego LG L3

Re: League of Legends - Polak potrafi

30 Paź 2014, 13:24

Hahahahaa seriooo :D
Wyślij odpowiedź