• Reklama

Od czego zacz膮膰 zabaw臋 z LG L5 e610

Od czego zacz膮膰 zabaw臋 z LG L5 e610

Postprzez ufo321 » 10 Wrz 2014, 13:00

Witam, dzisiaj powinienem mie膰 L5 i chcia艂bym j膮 zmodyfikowa膰. Troch臋 ju偶 si臋 na tym znam bo kiedy艣 w gt540 wgra艂em cyanogenomoda 2.3, recovery, kernel z podkr臋conym procesorem itp.

W jakiej kolejno艣ci mam zacz膮膰 tuning ? Troch臋 czyta艂em o tym i nie wszystko rozumiem.
Ja najpierw zrobi艂bym roota, potem co ? Instalacja recovery przez ROM Manager-a a nast臋pnie wybrany ROM przez recovery ? Mo偶na to wszystko zrobi膰 z pozycji telefonu ?
Szkoda,偶e nie ma takiego tematu jak w dziale gt540 ,,zaczynaj膮c zabaw臋 od zera,, :/ Tam wszystko dok艂adnie by艂o opisane.
ufo321

Pochwa艂y: 1

Reklama

NOWO艢膯!!!

Re: Od czego zacz膮膰 zabaw臋 z LG L5 e610

Postprzez maniekman » 10 Wrz 2014, 18:11

No root to podstawa, potem, trza by recovery wgra膰. Nie wiem jak to na lg jest, ale bazuj膮c na do艣wiadczeniu z SE Xperia Neo V, to potem trza by艂o odblokowa膰 bontloader, i dopiero cm wgra膰 przez cwm.

Kura pazurem to wydrapa艂a, a Xperia Neo V Tapatalkiem 4 wys艂a艂a :-D
Moje telefony:
LG L7 II, (Rom stock Android 4.4.2.)
Awatar u偶ytkownika
maniekman

Pochwa艂y: 8

Re: Odp: Od czego zacz膮膰 zabaw臋 z LG L5 e610

Postprzez Kowal6 » 11 Wrz 2014, 06:00

Na pocz膮tek root, w ko艅cu to podstawa w modyfikowaniu Androida. Nast臋pnie wgranie recovery + odblokowany bl. Pe艂ny backup na kart臋 SD i mo偶na dzia艂a膰. Na pocz膮tek mo偶e nie wgrywaj custom rom贸w. Wgrywaj aplikacje, kt贸re wymagaj膮 roota, kt贸re w znaczny spos贸b zmieni膮 Androida. Potem, gdy poznasz mo偶liwo艣ci swojego telefonu mo偶esz wgra膰 jak膮艣 wi臋ksz膮 modyfikacj臋 typu custom rom ;)

Wys艂ane z mojego LG-E610 za pomoc膮 Tapatalk 2
LG F60 Android 5.0.1 Lollipop ROOTED
Image
>Zapraszam Na Mojego Chomika<
Image
>>>Nie Pomagam Na PW!<<<
Awatar u偶ytkownika
Kowal6

Pochwa艂y: 41

Wr贸膰 do FW/ROM L5

Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 4 go艣ci